5 EASY FACTS ABOUT کارشناسی سیار خودرو DESCRIBED

5 Easy Facts About کارشناسی سیار خودرو Described

5 Easy Facts About کارشناسی سیار خودرو Described

Blog Article

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

کارشناسان کارنامه دارای پشتوانه علمی و تجربی هستند. این افراد علاوه بر سال‌ها تجربه در حوزه‌های مرتبط با کارشناسی خودرو، دارای مدرک کارشناسی تخصصی خودرو از «دانشگاه صنعتی شریف» هستند.

از جمله این ضرر و زیان ها می‌توان به افت قیمت بسیار زیاد خودرو و حتی به خطر افتادن جان سرنشینان اشاره داشت.

پس از پیدا کردن کارشناس ماهر نوبت به بررسی هزینه کارشناسی رنگ می‌رسد. این مبلغ باید توسط خریدار پرداخت شود اما اگر خریدار و فروشنده به توافق برستد می‌توانند این مبلغ را بین خود تقسیم کنند.

خراب نبودن باتری شرط مهمی است البته اگر تعویض شده باشد باید مراقب باشید.

از دیگر مواردی که در تشخیص رنگ خودرو باید به ان دقت کنید دون رنگ خودرو است.

تک قطعات آن را با چشم نگاه کرده و اگر متوجه تفاوت روشنایی در هر بخشی شدید، احتمالا آن بخش، دوباره نقاشی شده است.

کارشناسان ما قسمت های مختلف خودرو مثل : قطعات تعویض شده ، بررسی کردن شاسی ها و بررسی اتاق خودرو را مورد بررسی قرار می دهند.

مجموعه اقای تست در اینجا حاضر شده است که شما را همراهی کرده و در تمامی مرحله های خرید و یا فروش خودرو شما را همراهی کند تا شما را در دام دلالان خودرو نیوفتید.

اگر خودروی موردنظرتان به تعمیر یا صافکاری احتیاج داشته باشد شما را به مرکز می آورند یا همراه آنها یک مکانیک سیار به شما مراجعه ??? ????? ????? می کند ، اما بهتر است برای تعمیر و کارشناسی به مرکز کارشناسی تامین خودرو مراجعه کنید. کارشناس سیار فقط برای موارد ضروری است.

کارشناسی خودرو در محل برای افراد، می تواند به عنوان شغل اول و یا حتی شغل دوم در نظر گرفته شود. این شغل نیاز به هیچ نوع سرمایه خاصی ندارد.

کارشناس خبره و چیره دست با لمس خودرو ترمیم شدن یا نشدن آن را تشخیص می‌دهد.

بدون شک هیچکسی راضی به ضرر خود در یک معامله نیست پس در خرید از کارشناسی سیار خودرو کمک گرفته و هیچگاه به دلالان این فرصت را ندهید که به کار خود ادامه دهند.

Report this page